VIZIONÁŘSKÉ PROJEKTY PŘÍMO V CENTRU BRNA

SLUŽBY

Představební plánování

Veškeré plánování, které předchází samotné výstavbě, zařídíme k vaší plné spokojenosti. Naši architekti připraví detailní dokumentaci, společně ji pak dovedeme do finální podoby.

Architektonické modelování

Standardem je vytvoření věrného 3D modelu připravovaných staveb. Celkový přehled o dispozicích stavby, návaznosti na okolní výstavbu a další nezbytné detaily tak nezůstanou opomenuty.

Construction 
Management

Ve finální fázi zajistíme i samotnou výstavbu od A do Z. Ručíme za kvalitní síť subdodavatelů a naše vlastní stavbyvedocí, kteří dohlédnou na dodržení všech detailů.

 

O NÁS

Jsme firma s dlouholetou tradicí a s vizí posouvat Brno do nového tisíciletí. Staré a ošklivé budovy musí ustoupit smělým a moderním nápadům našich architektů. Výsledkem pak budou skvosty, o kterých se bude mluvit daleko za hranicemi města a které přinesou jak zvýšený zájem turistů, tak moderní a pohodlné bydlení pro Brňany. Naší misí je přinášet luxus ke každému, budete u toho s námi? Stačí se už jen rozloučit se zatuchlými, zaprášenými kouty a opuštěnými plácky - budoucnost je ve výšce a ve skle!

 
 

PROJEKTY

KONTAKT

Napište nám

V případě dotazů vyplňte dotazník níže a kontaktujte nás!

Sídlo

Vídeňská 23

Brno

info@brnodevilopment.eu

Tel: 789 555 632

Fax: 123-456-7890

 

© 2019 by Brno Devilopment.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now